• банер11
  • банер2

ЗаКомпанија

Ние, Ningbo Krui Hardware Product Co., Ltd., е основана во 2004 година и се наоѓа во градот Нингбо, кој е една од најголемите хардверски бази во Кина, автомобилот е на околу 15 минути од пристаништето Нингбо.
Ние сме ISO-9001: 2008 сертифицирана компанија и имаме силен тим за истражување и развој, искусен менаџерски тим и 55 квалификувани работници.Имаме многу модерни машини и опрема за тестирање.Сите овие фактори уверуваат дека квалитетот на нашиот производ и датумите на испорака можат многу добро да се контролираат.

Како професионален OEM сервер на нестандарден производител на хардвер, ние главно ги снабдуваме сите видови нестандардни метални делови вкл.обработени делови и печат делови и склопови според вашите цртежи или физички примероци.Нашите производи содржат навртки, завртки, завртки, наметки, загради, шипки, подлошки, чаури, навртки, иглички, пружини, рачки, клинци, влошки, ракави, столпчиња, тркала, разделници, капаци итн., материјалот може да биде секаков вид на не'рѓосувачки челик, јаглероден челик, легиран челик, легура на алуминиум, легура на цинк, бакар, месинг итн.навртки, завртки, завртки, подлошки и наметки итн.[Дознај повеќе]

КонтактUs

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.