• banderola11
  • banderola2

ProduktetPick Up

Ne ofrojmë një gamë të gjerë të formacioneve të produkteve
që përshtaten saktësisht për aplikacione të ndryshme dhe mjedise funksionimi.

RrethKompania

Ne, Ningbo Krui Hardware Product Co., Ltd., u themelua në vitin 2004 dhe ndodhet në qytetin Ningbo, i cili është një nga bazat më të mëdha të harduerit në Kinë, është rreth 15 minuta makinë nga porti detar Ningbo.
Ne jemi një kompani e certifikuar ISO-9001: 2008 dhe kemi një ekip të fortë R&D, një ekip menaxhues me përvojë dhe 55 punëtorë të kualifikuar.Ne kemi shumë makineri moderne dhe pajisje testimi.Të gjithë këta faktorë sigurojnë që cilësia e produktit tonë dhe datat e dorëzimit mund të kontrollohen shumë mirë.

Si një server profesional OEM i prodhuesit të harduerit jo standard, ne kryesisht furnizojmë të gjitha llojet e pjesëve metalike jo standarde përfshirë.pjesë të përpunuara dhe pjesë të stampuara dhe montime sipas vizatimeve ose mostrave tuaja fizike.Produktet tona përmbajnë dado, bulona, ​​vida, pajisje, kllapa, shufra, rondele, tufa, thumba, kunja, susta, doreza, gozhdë, futje, mëngë, stufa, rrota, ndarëse, mbulesa etj., materiali mund të jetë i të gjitha llojeve inox çeliku, çeliku i karbonit, çeliku i aliazhuar, aliazh alumini, aliazh zinku, bakri, bronzi etj. Në të njëjtën kohë, ne kemi shumë dizajne të aksioneve të komponentëve standardë SS 304/316(L) me çmim shumë konkurrues për shitje përfshirë.dado, bulona, ​​vida, rondele dhe pajisje etj.[Di më shumë]

KontaktoniUs

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.